Plan Zajęc szkoły

Plan Zajęć grupy 0-2

W tej grupie stawiamy na rozwój umiejętności czytania i pisania oraz zaciekawienia matematyką i naukami przyrodniczymi. Codziennie z dziećmi przeprowadzamy zajęcia z języka angielskiego ucząc ich słówek, które na bieżąco wykorzystują w pracach projektowych. Stawiamy na naukę na konkretach, swobodnym poruszaniu się po sali w ciszy z zachowaniem zasad nowoczesnych metod nauczania przez doświadczenie i wykorzystania wiedzy praktyce.  

Codziennie dzieci wychodzą na dwór, czytają wybrane przez siebie książki oraz nabywają wiele umiejętności interpersonalnych. Wszystkie zajęcia w planie są w ramach opłaty rocznej. 


Plan grupy 3-7

To grupa dzieci,  która codziennie w przyjaznym środowisku wspólnie odkrywa magię nauki. Uczniowie poszerzają swoją wiedzę na temat fascynującego Świata w kreatywny i pasjonujący sposób. Od 4 klasy dzieci korzystają ze standardowych podręczników, jednak wykorzystują metody projektowe do budowania swoich kompetencji współpracy, komunikacji oraz technik uczenia się. 

Angielski odbywa 3 razy w tygodniu indywidualnie dla każdego dziecka z Native Speakerem. Wszystkie zajęcia w planie są w ramach opłaty rocznej. Chcemy rozwijać zainteresowania naszych dzieci i poszerzać ich horyzonty, dlatego co roku mogą być inne zajęcia dodatkowe.